Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

Rubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.479,00(KDV Dahil)
:

4 Adet üzeri alımlarda kutu sayısı artmaktadır.

Farklı tarihlerde yapılan alışverişlerde, kumaş ton farkı çıkabilir.

Rubi Sandalye: Konfor ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor!

Rubi Sandalyemiz, şık tasarımı, dayanıklı yapısı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken bir üründür. Hem ev içi kullanıma hem de ticari mekanlara uygun olan bu sandalye, özel özellikleri ile beklentilerinizi karşılamaya hazırdır.

Teknik Özellikler:

•               Uzunluk: 90 cm

•               Genişlik: 46 cm

•               Ayak Uzunluğu: 42 cm

•               Ayak Seçenekleri: Endüstriyel elektro statik boyalı metal ayak, siyah ve beyaz 2 farklı renk seçeneği ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Sandalye ayak uçlarındaki plastik pabuç, zemin çizilmesini ve ses yapmasını önler.

•               Kumaş Seçenekleri: 11 farklı renk BabyFace kumaş

•               Sağlamlık: Rubi sandalye, metal iskeleti sayesinde sağlamlık ve uzun ömür sunar.

•               Konfor: 22 DNS sert sünger kullanılmıştır. Sağlamlık ve konfor maksimumdur

•               Temizlik: Silinebilir kumaş sayesinde nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir.

•               Montaj: Kolay kurulum için gerekli tüm montaj malzemeleri pakete dahildir.

•               Taşınabilirlik: Demonte metal ayak yapısı, kolay taşıma ve depolama imkânı sağlar.

•             Rubi sandalyesi   130 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

•             Rubi sandalyesi üretim hatalarına dahil   2 yıl garantilidir.

Şıklık ve Estetik: Rubi Sandalyemiz, modern tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Desensiz kumaş seçeneği, sade ve şık bir görünüm sunar. Metal iskelet, dayanıklılığı artırırken estetik bir dokunuş sağlar.

Kişiselleştirilebilir Seçenekler: 11 farklı renkteki BabyFace kumaş seçenekleri ile Rubi Sandalyeyi kişiselleştirebilir, mekanınıza özgü bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kullanım Alanları: Rubi mutfaklarda, kafe ve restoranlarda, ofislerde ve benzeri mekanlarda kullanıma uygun olan Rubi Sandalye, konforlu oturumu ile uzun süreli kullanıma ideal bir çözüm sunar.

Rubi Sandalye ile kaliteyi, konforu ve şıklığı bir araya getirin. Silinebilir kumaşı, dayanıklı metal iskeleti ve geniş renk seçenekleriyle mekanınıza özel bir atmosfer katın.

  

Etiketler
Rubi, Rubi Sandalye-, Rubi Sandalye- Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Babyface, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Babyface Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Siyah Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Babyface, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Siyah, Rubi Sandalye- Babyface Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Ayak, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Ayak, Rubi Siyah, Rubi Siyah Babyface, Rubi Siyah Babyface Kumaş-Metal, Rubi Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Siyah Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Siyah Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Siyah Babyface Siyah, Rubi Siyah Babyface Siyah Ayak, Rubi Siyah Babyface Ayak, Rubi Siyah Kumaş-Metal, Rubi Siyah Kumaş-Metal Siyah, Rubi Siyah Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Siyah Kumaş-Metal Ayak, Rubi Siyah Siyah, Rubi Siyah Siyah Ayak, Rubi Siyah Ayak, Rubi Babyface,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR