Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
Metal Ayaklı SandalyelerRubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

Rubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.479,00(KDV Dahil)
:

4 Adet üzeri alımlarda kutu sayısı artmaktadır.

Farklı tarihlerde yapılan alışverişlerde, kumaş ton farkı çıkabilir.

Rubi Sandalye: Konfor ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor!

Rubi Sandalyemiz, şık tasarımı, dayanıklı yapısı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken bir üründür. Hem ev içi kullanıma hem de ticari mekanlara uygun olan bu sandalye, özel özellikleri ile beklentilerinizi karşılamaya hazırdır.

Teknik Özellikler:

•               Uzunluk: 90 cm

•               Genişlik: 46 cm

•               Ayak Uzunluğu: 42 cm

•               Ayak Seçenekleri: Endüstriyel elektro statik boyalı metal ayak, siyah ve beyaz 2 farklı renk seçeneği ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Sandalye ayak uçlarındaki plastik pabuç, zemin çizilmesini ve ses yapmasını önler.

•               Kumaş Seçenekleri: 11 farklı renk BabyFace kumaş

•               Sağlamlık: Rubi sandalye, metal iskeleti sayesinde sağlamlık ve uzun ömür sunar.

•               Konfor: 22 DNS sert sünger kullanılmıştır. Sağlamlık ve konfor maksimumdur

•               Temizlik: Silinebilir kumaş sayesinde nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir.

•               Montaj: Kolay kurulum için gerekli tüm montaj malzemeleri pakete dahildir.

•               Taşınabilirlik: Demonte metal ayak yapısı, kolay taşıma ve depolama imkânı sağlar.

•             Rubi sandalyesi   130 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

•             Rubi sandalyesi üretim hatalarına dahil   2 yıl garantilidir.

Şıklık ve Estetik: Rubi Sandalyemiz, modern tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Desensiz kumaş seçeneği, sade ve şık bir görünüm sunar. Metal iskelet, dayanıklılığı artırırken estetik bir dokunuş sağlar.

Kişiselleştirilebilir Seçenekler: 11 farklı renkteki BabyFace kumaş seçenekleri ile Rubi Sandalyeyi kişiselleştirebilir, mekanınıza özgü bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kullanım Alanları: Rubi mutfaklarda, kafe ve restoranlarda, ofislerde ve benzeri mekanlarda kullanıma uygun olan Rubi Sandalye, konforlu oturumu ile uzun süreli kullanıma ideal bir çözüm sunar.

Rubi Sandalye ile kaliteyi, konforu ve şıklığı bir araya getirin. Silinebilir kumaşı, dayanıklı metal iskeleti ve geniş renk seçenekleriyle mekanınıza özel bir atmosfer katın.

  

Etiketler
Rubi, Rubi Sandalye-, Rubi Sandalye- Krem, Rubi Sandalye- Krem Babyface, Rubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Krem Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Krem Babyface Siyah, Rubi Sandalye- Krem Babyface Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Krem Babyface Ayak, Rubi Sandalye- Krem Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Krem Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Krem Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Krem Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Krem Siyah, Rubi Sandalye- Krem Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Krem Ayak, Rubi Sandalye- Babyface, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Siyah, Rubi Sandalye- Babyface Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Babyface Ayak, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Siyah, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Kumaş-Metal Ayak, Rubi Sandalye- Siyah, Rubi Sandalye- Siyah Ayak, Rubi Sandalye- Ayak, Rubi Krem, Rubi Krem Babyface, Rubi Krem Babyface Kumaş-Metal, Rubi Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah, Rubi Krem Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Krem Babyface Kumaş-Metal Ayak, Rubi Krem Babyface Siyah, Rubi Krem Babyface Siyah Ayak, Rubi Krem Babyface Ayak, Rubi Krem Kumaş-Metal, Rubi Krem Kumaş-Metal Siyah, Rubi Krem Kumaş-Metal Siyah Ayak, Rubi Krem Kumaş-Metal Ayak, Rubi Krem Siyah, Rubi Krem Siyah Ayak, Rubi Krem Ayak, Rubi Babyface,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR