Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli

Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye - Bench

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺8.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.979,00(KDV Dahil)

:
SANDALYE RENK SEÇENEKLERİ

MyMassa olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.000 m² kapalı alanda profesyonel kadromuz ve son teknoloji makine parkuru ile masa ve sandalye imalatı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız alanlar mutfak masası takımı ve yemek masası takımı olmaktadır. Masa ve sandalye takımlarımızın malzemeleri Avrupa normlarına uygun olan E1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin üretiminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Mutfak Masası

                Mutfak, evin oldukça yoğun kullanıldığı bölümlerinden biri olduğu için burada kullanılan tüm ürünlerde olduğu kadar masa ve sandalye seçiminde de dikkatli olmak gerekmektedir. Masa ve sandalyelerin mutfağa renk ve ebat olarak uygunluğu kadar masa ve sandalyelerde kullanılan malzemelerin fonksiyonel olup olmadığına dikkat edilmelidir. Mutfak masası seçerken özellikle mutfağın ve alınmak istenilen masanın ebatlarına, masanın açılır masa olup olmadığına masa ve sandalye modellerinde kullanılan malzemeye dikkat etmek gerekmektedir. Küçük mutfaklar için kare masa veya yuvarlak masa modelleri tercih edilebilir. Masa sandalye modelleri çok farklılık göstermektedir. Masa sandalye modellerimiz 4 kişilik ile 8-10 kişilik arasında değişen bir kullanım sunmaktadır. Masa modellerimizin çoğu açılır masa özelliğindedir. Bir kısmı kelebek tarzı açılır bir kısmı da zıplamalı tabir edilen açılır özelliğe sahiptir. Masa modellerimizin bir kısmı ahşap ayaklı masa bir kısmı da metal ayaklı masa kategorisindedir.   

Yemek Masası

Yemek masası alırken de en az mutfak masası alımında olduğu kadar dikkat etmek gerekmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin birçoğu aynı zamanda yemek odası masası olarak da kullanıma uygundur. Açılır masa modellerimiz 6-8 kişilik olup açık olarak kullanıldığında 10 kişiye kadar kullanıma uygundur.

Sandalyeler

         Üretimini yaptığımız sandalye modelleri hem mutfak sandalyesi hem yemek masası sandalyesi hem de evinizde ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir. Sandalyelerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitededir. Kullanılan süngerler birinci sınıf uzun yıllar kullanılabilecek çökme yapmayan orta sertliğe sahip bir süngerdir. Sandalyede kullandığımız kumaşlar sandalye modeline göre farklılık göstermekte olup soho kumaş nubuk kumaş baby face kumaş ve deri olmak üzere farklı türlerde kumaş kullanmaktayız.

Masa Sandalye Fiyatları – Kullanılan Malzeme ve Kurulum

Masa ve sandalye fiyatları kullanılan malzemeye ve masa ve sandalyelerin modellerine göre değişmektedir. Üretici firma olduğumuz için herhangi bir aracı olmadan uygun fiyatlı masa ve sandalye modellerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Masalarımızda yonga levha masa MDF masa ve kütük doğal ağaç masa modellerimiz bulunmaktadır. Tüm masa modellerimiz hem ahşap ayaklı hem de metal ayaklı olabilme özelliğine sahiptirler.  Sandalyelerde kullandığımız kumaşlar silinebilir leke tutmayan kumaşlardır. Tüm ürünlerimizin kurulum videolarını Youtube sayfamızda görebilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınızı iletişim kanalımızdan bize sorabilirsiniz.

          Aşağıda şu an incelemekte olduğunuz masa ve sandalye modelinin detaylı bilgilerini görebilirsiniz.
          Teşekkür ederiz.

  

      


Etiketler
Milano, Milano MDF, Milano MDF Açılır, Milano MDF Açılır Mutfak, Milano MDF Açılır Mutfak Masası, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Polo Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Sandalye Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Soho Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Sandalye Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Polo Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Sandalye Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası ve Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Sandalye Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Polo Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Sandalye, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Sandalye Takımı, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Sandalye Takımı Benchli, Milano MDF Açılır Mutfak Masası Soho Sandalye Benchli, mutfak masası, yemek masası, yemek masa takımı, plastik sandalye, masa sandalye takımı, balkon masa sandalye takımı, mutfak masası takımı, mutfak sandalyesi, mutfak köşe takımı, uygun fiyatlı mobilya, mutfak mobilyası, salon mobilyası, yemek takımı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR