Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli
Milano MDF Mutfak Masası ve Soho Polo Sandalye Takımı + Benchli

Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye - Bench

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺14.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.359,00(KDV Dahil)

Her Anınıza Değer Katan Masalar.Hayatınızı güzelleştirin, Bench ile tanışın.

:
SANDALYE RENK SEÇENEKLERİ

MyMassa olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.000 m² kapalı alanda profesyonel kadromuz ve son teknoloji makine parkuru ile masa ve sandalye imalatı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız alanlar mutfak masası takımı ve yemek masası takımı olmaktadır. Masa ve sandalye takımlarımızın malzemeleri Avrupa normlarına uygun olan E1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin üretiminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Mutfak Masası

                Mutfak, evin oldukça yoğun kullanıldığı bölümlerinden biri olduğu için burada kullanılan tüm ürünlerde olduğu kadar masa ve sandalye seçiminde de dikkatli olmak gerekmektedir. Masa ve sandalyelerin mutfağa renk ve ebat olarak uygunluğu kadar masa ve sandalyelerde kullanılan malzemelerin fonksiyonel olup olmadığına dikkat edilmelidir. Mutfak masası seçerken özellikle mutfağın ve alınmak istenilen masanın ebatlarına, masanın açılır masa olup olmadığına masa ve sandalye modellerinde kullanılan malzemeye dikkat etmek gerekmektedir. Küçük mutfaklar için kare masa veya yuvarlak masa modelleri tercih edilebilir. Masa sandalye modelleri çok farklılık göstermektedir. Masa sandalye modellerimiz 4 kişilik ile 8-10 kişilik arasında değişen bir kullanım sunmaktadır. Masa modellerimizin çoğu açılır masa özelliğindedir. Bir kısmı kelebek tarzı açılır bir kısmı da zıplamalı tabir edilen açılır özelliğe sahiptir. Masa modellerimizin bir kısmı ahşap ayaklı masa bir kısmı da metal ayaklı masa kategorisindedir.   

Yemek Masası

Yemek masası alırken de en az mutfak masası alımında olduğu kadar dikkat etmek gerekmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin birçoğu aynı zamanda yemek odası masası olarak da kullanıma uygundur. Açılır masa modellerimiz 6-8 kişilik olup açık olarak kullanıldığında 10 kişiye kadar kullanıma uygundur.

Sandalyeler

         Üretimini yaptığımız sandalye modelleri hem mutfak sandalyesi hem yemek masası sandalyesi hem de evinizde ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir. Sandalyelerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitededir. Kullanılan süngerler birinci sınıf uzun yıllar kullanılabilecek çökme yapmayan orta sertliğe sahip bir süngerdir. Sandalyede kullandığımız kumaşlar sandalye modeline göre farklılık göstermekte olup soho kumaş nubuk kumaş baby face kumaş ve deri olmak üzere farklı türlerde kumaş kullanmaktayız.

Masa Sandalye Fiyatları – Kullanılan Malzeme ve Kurulum

Masa ve sandalye fiyatları kullanılan malzemeye ve masa ve sandalyelerin modellerine göre değişmektedir. Üretici firma olduğumuz için herhangi bir aracı olmadan uygun fiyatlı masa ve sandalye modellerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Masalarımızda yonga levha masa MDF masa ve kütük doğal ağaç masa modellerimiz bulunmaktadır. Tüm masa modellerimiz hem ahşap ayaklı hem de metal ayaklı olabilme özelliğine sahiptirler.  Sandalyelerde kullandığımız kumaşlar silinebilir leke tutmayan kumaşlardır. Tüm ürünlerimizin kurulum videolarını Youtube sayfamızda görebilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınızı iletişim kanalımızdan bize sorabilirsiniz.

          Aşağıda şu an incelemekte olduğunuz masa ve sandalye modelinin detaylı bilgilerini görebilirsiniz.
          Teşekkür ederiz.

  

      


Etiketler
Milan, Milan MDF, Milan MDF Masa, Milan MDF Masa Takımı, Milan MDF Masa Takımı -, Milan MDF Masa Takımı - Polo, Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye, Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye -, Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye - Bench, Milan MDF Masa Takımı - Polo Sandalye Bench, Milan MDF Masa Takımı - Polo -, Milan MDF Masa Takımı - Polo - Bench, Milan MDF Masa Takımı - Polo Bench, Milan MDF Masa Takımı - Sandalye, Milan MDF Masa Takımı - Sandalye -, Milan MDF Masa Takımı - Sandalye - Bench, Milan MDF Masa Takımı - Sandalye Bench, Milan MDF Masa Takımı - -, Milan MDF Masa Takımı - - Bench, Milan MDF Masa Takımı - Bench, Milan MDF Masa Takımı Polo, Milan MDF Masa Takımı Polo Sandalye, Milan MDF Masa Takımı Polo Sandalye -, Milan MDF Masa Takımı Polo Sandalye - Bench, Milan MDF Masa Takımı Polo Sandalye Bench, Milan MDF Masa Takımı Polo -, Milan MDF Masa Takımı Polo - Bench, Milan MDF Masa Takımı Polo Bench, Milan MDF Masa Takımı Sandalye, Milan MDF Masa Takımı Sandalye -, Milan MDF Masa Takımı Sandalye - Bench, Milan MDF Masa Takımı Sandalye Bench, Milan MDF Masa Takımı Bench, Milan MDF Masa -, Milan MDF Masa - Polo, Milan MDF Masa - Polo Sandalye, Milan MDF Masa - Polo Sandalye -, Milan MDF Masa - Polo Sandalye - Bench, Milan MDF Masa - Polo Sandalye Bench, Milan MDF Masa - Polo -, Milan MDF Masa - Polo - Bench, Milan MDF Masa - Polo Bench, Milan MDF Masa - Sandalye, Milan MDF Masa - Sandalye -, Milan MDF Masa - Sandalye - Bench, Milan MDF Masa - Sandalye Bench, Milan MDF Masa - -, Milan MDF Masa - - Bench,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR