Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli
Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli

Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺14.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12.099,00(KDV Dahil)

Her Anınıza Değer Katan Masalar.

:
MALATTAN SATIŞ  ÜCRETSİZ KARGO  UYGUN FİYAT KALİTELİ ÜRÜN 
  

MyMassa olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.000 m² kapalı alanda profesyonel kadromuz ve son teknoloji makine parkuru ile masa ve sandalye imalatı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız alanlar mutfak masası takımı ve yemek masası takımı olmaktadır. Masa ve sandalye takımlarımızın malzemeleri Avrupa normlarına uygun olan E1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin üretiminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Mutfak Masası

                Mutfak, evin oldukça yoğun kullanıldığı bölümlerinden biri olduğu için burada kullanılan tüm ürünlerde olduğu kadar masa ve sandalye seçiminde de dikkatli olmak gerekmektedir. Masa ve sandalyelerin mutfağa renk ve ebat olarak uygunluğu kadar masa ve sandalyelerde kullanılan malzemelerin fonksiyonel olup olmadığına dikkat edilmelidir. Mutfak masası seçerken özellikle mutfağın ve alınmak istenilen masanın ebatlarına, masanın açılır masa olup olmadığına masa ve sandalye modellerinde kullanılan malzemeye dikkat etmek gerekmektedir. Küçük mutfaklar için kare masa veya yuvarlak masa modelleri tercih edilebilir. Masa sandalye modelleri çok farklılık göstermektedir. Masa sandalye modellerimiz 4 kişilik ile 8-10 kişilik arasında değişen bir kullanım sunmaktadır. Masa modellerimizin çoğu açılır masa özelliğindedir. Bir kısmı kelebek tarzı açılır bir kısmı da zıplamalı tabir edilen açılır özelliğe sahiptir. Masa modellerimizin bir kısmı ahşap ayaklı masa bir kısmı da metal ayaklı masa kategorisindedir.   

Yemek Masası

Yemek masası alırken de en az mutfak masası alımında olduğu kadar dikkat etmek gerekmektedir. Masa ve sandalye modellerimizin birçoğu aynı zamanda yemek odası masası olarak da kullanıma uygundur. Açılır masa modellerimiz 6-8 kişilik olup açık olarak kullanıldığında 10 kişiye kadar kullanıma uygundur.

Sandalyeler

         Üretimini yaptığımız sandalye modelleri hem mutfak sandalyesi hem yemek masası sandalyesi hem de evinizde ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir. Sandalyelerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitededir. Kullanılan süngerler birinci sınıf uzun yıllar kullanılabilecek çökme yapmayan orta sertliğe sahip bir süngerdir. Sandalyede kullandığımız kumaşlar sandalye modeline göre farklılık göstermekte olup soho kumaş nubuk kumaş baby face kumaş ve deri olmak üzere farklı türlerde kumaş kullanmaktayız.

Masa Sandalye Fiyatları – Kullanılan Malzeme ve Kurulum

Masa ve sandalye fiyatları kullanılan malzemeye ve masa ve sandalyelerin modellerine göre değişmektedir. Üretici firma olduğumuz için herhangi bir aracı olmadan uygun fiyatlı masa ve sandalye modellerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Masalarımızda yonga levha masa MDF masa ve kütük doğal ağaç masa modellerimiz bulunmaktadır. Tüm masa modellerimiz hem ahşap ayaklı hem de metal ayaklı olabilme özelliğine sahiptirler.  Sandalyelerde kullandığımız kumaşlar silinebilir leke tutmayan kumaşlardır. Tüm ürünlerimizin kurulum videolarını Youtube sayfamızda görebilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınızı iletişim kanalımızdan bize sorabilirsiniz.

          Aşağıda şu an incelemekte olduğunuz masa ve sandalye modelinin detaylı bilgilerini görebilirsiniz.
          Teşekkür ederiz.

  

Ayaklar:  Ahşap

   

 

KURULUMU = ÜRÜNLERİN KURULUM SADECE AYAKLARIN MONTE EDİLMESİ ŞEKLİNDEDİR EN FAZLA 10 DAKİKANIZI ALIR


 
Etiketler
Elit, Elit Lüks, Elit Lüks Barok, Elit Lüks Barok Açılır, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Takımı Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Polo, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Masası Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Polo, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Takımı Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Polo, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Mutfak Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Polo, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Takımı Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Polo, Elit Lüks Barok Açılır Masası Polo Sandalyeli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Polo Sandalyeli Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Polo Benchli, Elit Lüks Barok Açılır Masası Sandalyeli,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR