BAR TABURELERİAda Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
BAR TABURELERİAda Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak
BAR TABURELERİAda Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺2.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.219,00(KDV Dahil)

Rahatça Yüksekte Olun
 

:

Ürün ayakları demonte olarak gönderilmektedir. Ürün döşemeleri ve ayakları farklı kutulara konulmaktadır.

2 Adet ve üzeri alımlarda kutu sayısı artmaktadır. Kargo şirketleri, farklı tarihlerde parçalı teslimat yapabilir.

Farklı tarihlerde yapılan alışverişlerde, kumaş ton farkı çıkabilir.

 

 

Ada Bar Sandalyemiz, şık tasarımı, dayanıklı yapısı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken bir üründür. Hem ev içi kullanıma hem de ticari mekanlara uygun olan bu sandalye, özel özellikleri ile beklentilerinizi karşılamaya hazırdır.

Teknik Özellikler:

 • Uzunluk: 99 cm
 • Genişlik: 49 cm
 • Ayak Uzunluğu: 60 cm
 • Ayak Seçenekleri: Endüstriyel elektro statik boyalı metal ayak, siyah ve beyaz 2 farklı renk seçeneği ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Sandalye ayak uçlarındaki plastik pabuç, zemin çizilmesini ve ses yapmasını önler.
 • Kumaş Seçenekleri: 11 farklı renk BabyFace kumaş
 • Sağlamlık: Ada bar sandalyesi, metal iskeleti sayesinde sağlamlık ve uzun ömür sunar.
 • Konfor: 22 DNS sert sünger kullanılmıştır. Sağlamlık ve konfor maksimumdur
 • Temizlik: Silinebilir kumaş sayesinde nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir.
 • Montaj: Kolay kurulum için gerekli tüm montaj malzemeleri pakete dahildir.
 • Taşınabilirlik: Demonte metal ayak yapısı, kolay taşıma ve depolama imkanı sağlar.
 • Ada bar sandalyesi 160 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Ada bar sandalyesi üretim hatalarına dahil 2 yıl garantilidir.

Şıklık ve Estetik: Ada Bar Sandalyemiz, modern tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Desensiz kumaş seçeneği, sade ve şık bir görünüm sunar. Metal iskelet, dayanıklılığı artırırken estetik bir dokunuş sağlar.

Kişiselleştirilebilir Seçenekler: 11 farklı renkteki BabyFace kumaş seçenekleri ile Ada Bar Sandalyeyi kişiselleştirebilir, mekanınıza özgü bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kullanım Alanları: Ada mutfaklarda, kafe ve restoranlarda, ofislerde ve benzeri mekanlarda kullanıma uygun olan Ada Bar Sandalye, konforlu oturumu ile uzun süreli kullanıma ideal bir çözüm sunar.

Ada Bar Sandalye ile kaliteyi, konforu ve şıklığı bir araya getirin. Silinebilir kumaşı, dayanıklı metal iskeleti ve geniş renk seçenekleriyle mekanınıza özel bir atmosfer katın.

 

Etiketler
Ada Bar, Ada Bar Sandalye-, Ada Bar Sandalye- Sarı, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Siyah, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Babyface Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Kumaş-Metal, Ada Bar Sandalye- Sarı Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sandalye- Sarı Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Siyah, Ada Bar Sandalye- Sarı Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Sarı Ayak, Ada Bar Sandalye- Babyface, Ada Bar Sandalye- Babyface Kumaş-Metal, Ada Bar Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Babyface Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sandalye- Babyface Siyah, Ada Bar Sandalye- Babyface Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Babyface Ayak, Ada Bar Sandalye- Kumaş-Metal, Ada Bar Sandalye- Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sandalye- Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sandalye- Siyah, Ada Bar Sandalye- Siyah Ayak, Ada Bar Sandalye- Ayak, Ada Bar Sarı, Ada Bar Sarı Babyface, Ada Bar Sarı Babyface Kumaş-Metal, Ada Bar Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sarı Babyface Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sarı Babyface Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sarı Babyface Siyah, Ada Bar Sarı Babyface Siyah Ayak, Ada Bar Sarı Babyface Ayak, Ada Bar Sarı Kumaş-Metal, Ada Bar Sarı Kumaş-Metal Siyah, Ada Bar Sarı Kumaş-Metal Siyah Ayak, Ada Bar Sarı Kumaş-Metal Ayak, Ada Bar Sarı Siyah, Ada Bar Sarı Siyah Ayak, Bar Taburesi, Bar Sandalyesi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR